کولر آبی البرز

کولر آبی البرز

آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه 1399/08/06 ساعت 11:21

کولر آبی البرز Alborz Water Cooler

کولر آبی سلولزی البرز نوع جدیدی از سیستم سرمایش تبخیری با استفاده از پدهای سلولزی چهار طرفه و فن آکسیال دور متغیر است که قابلیت خنک کردن فضاهایی از ۵۱۰ متر مکعب تا ۱۲۰۰ متر مکعب را دارد.

کولر آبی سلولزی البرز در دو ظرفیت ۱۸۰۰۰ و ۱۵۰۰۰متر مکعب بر ساعت در انواع تکفاز یا سه فاز و سه مدل روبروزن و بالا زن و پائین زن تولید می شود.

بدلیل اینکه این کولر آبی از فن آکسیال استفاده می کند نمی توان از آن مانند کولر آبی های معمول جهت اتصال به کانال طبقات استفاده کرد و تنها می توان برای مکانهایی استفاده کرد که طول کانال کشی در آنها بیش از ۳ متر نباشد. برای مثال در افت فشار 120 پاسکال معادل طول حدودا ۱۰ متر کانال میزان هوادهی کولر بیش از ۳۰ درصد افت می کند.

کولر آبی البرز

کاربری کولر آبی سلولزی البرز

از کولر آبی سلولزی البرز برای سرمایش واحد های مسکونی ،‌ویلاها، واحد های تجاری و سالنهای ورزشی و تالار ها و... می توان استفاده کرد .حتی الامکان طول کانال کشی در استفاده از این کولر آبی باید کم باشد.

سیستم کنترل کولر آبی سلولزی البرز

سیستم کنترل کولر آبی سلولزی البرز شامل یک کنترلر دیجیتال دیواری است که قابلیت نمایش حالت عملکرد دستگاه و تنظیمات را دارد و مجهز به ریموت کنترل از راه دور است.

اجزای کولر آبی سلولزی البرز

اجزای کولر آبی سلولزی البرز

  • پد سلولزی کولر آبی

کولر آبی سلولزی البرز دارای پد سلولزی ۴ طرفه است که قدرت خنک کنندگی رابالا میبرد.در این کولر از پد سلولزی با قدرت جذب بالا و تخلخل بالا استفاده شده که قدرت تبخیر کولر آبی سلولزی البرز را تا ۸۵٪ بالا برده است.

پد سلولزی کولر آبی

  • بدنه پلیمری

بدنه ی دستگاه از نوع پلیمری با ظاهر طراحی شده خاص با وزن سبک و عمر بالا و ضد پوسیدگی با شبکه های ورود هوا در ۴ طرف با قابلیت امکان سرویس آسان است. وزن کولر آبی سلولزی انرژی در مدل های مختلف بین ۶۰ تا ۷۰ کیلوگرم است.

  • پمپ تخلیه آب

پمپ تخلیه کولر آبی سلولزی البرز از ماندن آب راکد و بوی جلبک جلوگیری می کند و امکان برنامه ریزی برای خارج کردن آب طی دوره های زمانی تعیین شده دارد.

  • سیستم کنترل سطح آب

سیستم کنترل سطح آب کولر آبی سلولزی البرز علاوه بر فلوتر آب که در دیگر کولر های آبی است دارای نمایشگر سطح آب تشت کولر بر روی پنل است. بعلاوه دارای سیستم توقف عملکرد پمپ آب کولر آبی در صورت پائین بودن سطح آب است که از سوختن و بدون آب کار کردن پمپ جلوگیری می کند.

  • سیستم دور متغیر کولر آبی

سیستم اینورتر در کولر آبی البرز قابلیت کنترل دور موتور فن را در ۵۰ دور مختلف با استفاده از تغییر فرکانس دارد. این کولر آبی با استفاده از سیستم سافت استارت soft start موتور به میزان قابل توجهی مصرف برق را کاهش داده است. با استفاده از سیستم اینورتر هوادهی کولر متناسب با فضای محیط صورت می گیرد. با استفاده از اینورتر دستگاه می توان با برق تکفاز از کولر سه فاز استفاده کرد.

  • فن کولر آبی

استفاده از الکترو فن آکسیال بدون استفاده از پولی و تسمه در این کولر آبی سبب کاهش استهلاک دستگاه و کاهش هزینه های نگهداری شده است. استفاده از فن آکسیال با تغییر دور امکان تخلیه هوا را نیز دارد و می توان از کولر آبی البرز در مواقع نیاز به عنوان یک اگزاست فن استفاده کرد.

  • سیستم توزیع آب در کولر

سیستم توزیع آب کولر آبی سلولزی البرز شامل افشانک های پلیمری با دبی آب یکسان است که سبب توزیع مناسب آب روی پدها می شود.

بسته بندی کولر آبی سلولزی البرز

بسته بندی کولر آبی سلولزی البرز بگونه ای است که امکان سفارش آن به صورت دمونتاژ وجود دارد تا در بسیاری از پروژه ها که امکان انتقال دستگاه به وسیله آسانسور نیست و یا عرض درب کمتر از دستگاه است بتوان از این کولر آبی استفاده کرد.

این مطلب برگرفته از ​بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 8 - 1 محصول از 8)