کولر گازی شارپ

کولر گازی شارپ

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 1399/07/16 ساعت 12:05

کولر گازی اسپلیت شارپ در دو مدل مناسب برای مناطق گرمسیری و مناسب برای مناطق معتدل بصورت دستگاه های بدون اینورتر از ظرفیت حداقل ۹۰۰۰تا ۳۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شوند. کولر گازی شارپ در دو مدل اسپلیت دیواری و پنجره ای عرضه می شوند.

کولر گازی شارپ Sharp Air conditioner

کولر گازی شارپ

کولر گازی شارپ در تمامی مدل ها با استفاده از تکنولوژی شارپ ژاپن در کشور تایلند تولید می شوند. تمامی مدل های کولر گازی اسپلیت شارپ از گاز R410a استفاده می کنند و به صورت تکفاز هستند.

سیستم عیب یاب هوشمند ، سیستم عملکرد توربو ، پرتاب باد چهار جهته ،عملکرد بی صدا ،روشن شدن اتوماتیک پس از قطعی برق ،تکنولوژی تصفیه فیلتر هوای پلاسما کلاستر از امکانات و قابلیت های کولر گازی شارپ است.

کولرهای گازی اسپلیت شارپ با ۵ متر لوله رایگان تحویل داده می شوند.

کولر گازی اسپلیت شارپ سری AY

 کولر گازی اسپلیت شارپ سری AY  از نوع کولر های کم مصرف با گرید انرژی A در ظرفیت های پائین و گرید انرژی B در ظرفیت های بالای ۱۲۰۰۰ است. بصورت عملکرد دو فصل سرد و گرم با فیلتر های نانو سیلور و آنتی باکتریال مناسب برای مناطق معتدل آب و هوایی است.

این دستگاه قادر به کنترل دمای محیط در بازه نیم درجه سانتی گراد پائین تر یا بالاتر از دمای تنظیم شده است.

مدل AY کولر گازی شارپ دارای نمایشگر دما روی پنل است.

کولر گازی اسپلیت شارپ AH

کولر گازی اسپلیت شارپ AH بصورت فقط سرمایشی با گرید انرژی B گاز  R410a پرتاب باد چهار جهته و مناسب برای مناطق گرمسیری حاره ای تولید می شوند. پنل دستگاه دارای فیلتر آنتی باکتریال نانو سیلور و سیستم پلاسما کلاستر با تراکم بالاست.

این دستگاه مجهز به عملکرد سوپر جت با قدرت پرتاب بالا جهت تسریع در خنک کنندگی یکسان محیط است.

کولر گازی شارپ سری AH دارای مبدل حرارتی تمام آلومینیوم با وزن سبک و مقاوم در برابر خوردگی و فناوری Gentle cool Air است.

کولر گازی پنجره ای شارپ

کولر گازی پنجره ای شارپ در دو ظرفیت ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ مناسب برای مناطق گرمسیری با قابلیت پرتاب باد چهار جهته و گرید انرژی B  با کمپرسور و فناوری تروپیکال تولید می شود.

نصب و راه اندازی کولر گازی شارپ

نصب و راه اندازی کولر گازی شارپ توسط شرکت خدمات،بصورت رایگان انجام می پذیرد.با توجه به  لوله ۵ متری رایگان در صورتی که طول لوله کشی بیش از این مقدار شود هزینه ی لوله و لوله کشی اضافی از مشتری اخذ می شود.استفاده از تجهیزات مورد نیاز نصب مانند پایه و بست و... به عهده خریدار محترم می باشد.

شرایط گارانتی کولر گازی شارپ

کولرهای گازی شارپ در انواع دیواری و پنجره ای دارای ضمانت ۵ ساله کمپرسور و ضمانت ۲ ساله قطعات فنی هستند.

این مطلب برگرفته از بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات

بیشتر
حذف همه
(نمایش 12 - 1 محصول از 12)