کولر گازی داکس

کولر گازی داکس

آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه 1399/07/15 ساعت 14:24

کولر گازی داکس DAX Aire Conditioner

کولر گازی داکس یکی از محصولات وارداتی شرکت پشم شیشه پارس می باشد این شرکت در کنار تولیدات خود محصولاتی با برند گرین، وستن و داکس را به بازار عرضه میکند.

کولر گازی داکس را از نظر کیفیت و مشخصات فنی می توان درحد کولر گازی گرین دانست و با توجه به مشخصات فنی و قیمت کولر گازی داکس آن را انتخابی مناسب در نظر گرفت.

کولر گازی داکس

کولر گازی داکس دارای پنلی ساده در عین حال زیبا می باشد که نمایشگر دمای قسمتی بر این زیبایی افزوده است .این کولر گازی در تمام مدل ها قابلیت سرمایش و گرمایش محیط را داشته و با بهره گیری از کمپرسور روتاری سطح مصرف انرژی بسیار پایینی دارد کمپرسورهای روتاری که در کولر گازی داکس استفاده شده دارای لرزش بسیار کم و صدای کمی می باشند به همین دلیل نصب پنل خارجی در پشت پنجره موجب سلب آسایش نخواهد بود.

در پنل داخلی کولر گازی داکس از فن قدرتمند استفاده شده که پرتاب بادی در حدود 15 متر را به همراه دارد.گاز مبرد کولر گازی داکس بر حسب مدل ممکن است R22 یا R410a باشد که در مدل های که با گاز R410a کار میکنند برچسب مصرف انرژی A را به خود اختصاص داده اند از این گاز در سری مدل های اینورتردار نیز استفاده شده است.

کولر گازی داکس مشخصات فنی خوبی داشته که به نقد برخی از آنان می پردازیم.

فین های طلایی

این فین ها ( پره ها ) که در قسمت اواپراتور یا پنل داخلی کولر گازی داکس از آن استفاده شده مقاومت بسیار مناسبتی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارند .اوا پراتورها به دلیل عملیات جذب گرما و این آب در کنار اکسیژن هوا می تواند عاملی مهم در اکسیداسیون و پوسیدگی فلزات باشد که با بهره گیری کولر گازی داکس از فین های طلایی این مشکل به حداقل رسیده است.

پرتاب 4 جهته باد

کولر گازی داکس با استفاده از دمپر ها ( پره های هدایت هوا ) جریان هوا را در چهار جهت بالا و پایین ، چپ و راست هدایت کرده و توزیع مناسبی از هوا دارند.

فیلتر ها

فیلتر ویتامین ث : در کولر گازی داکس و پخش این ویتامین در هوا موجب افزایش قدرت سیستم دفاعی بدن می شود.

 فیلتر یون نقره : این فیلتر خاصیت ضد باکتری و ضد قارچ داشته که باعث کاهش انتقال بیماری ها خواهد شد.

فیلتر آنتی فرم آلدهید : فیلتر بسیار کار آمد دیگری که در کولر گازی داکس از آن استفاده شده. بطور کلی ذرات فرم آلدهید یا فرمالدئید که با نام علمی متانال نیز خوانده میشود. این گاز سمی سرطان زا از احتراق ناقص سوخت های کربنی حاصل می شود.

منبع این مطلب سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر