فن کویل هایسنس

فن کویل هایسنس

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/28 ساعت 16:39

فن کویل هایسنس Hisense Fan Coil

فن کویل هایسنس در دو نوع فن کویل سقفی توکار و فن کویل کاستی از ظرفیت هوادهی 200 تا 1400 فوت مکعب بر دقیقه در 9 مدل و ظرفیت تولید می شود. فن کویل هایسنس تولید چین و از محصولات با کیفیت در صنعت تهویه مطبوع است.

فن کویل هایسنس در تمامی مدل ها دارای حجم کم به نحوی که ارتفاع یونیت های فن کویل معادل 230 میلی متر است که در هر نوع سقف کاذبی می توان از آن بهره برد.

بدنه دستگاه فن کویل هایسنس از نوع فولادی گالوانیزه با عملکرد مناسب در شرایط نامطلوب هوایی است، متریال به کار رفته در تولید فن کویل هایسنس با ابزار دیجیتال کنترل و پردازش می گردد.

فن کویل هایسنس

صدای فن کویل هایسنس

فن کویل هایسنس بواسطه بهره وری از فن سانتریفیوژ با پروانه گالوانیزه بزرگ دور کم با بالانس استاتیکی و دینامیکی و استفاده از الکتروموتورهای با ارتعاش کم، سطح صدا در فن کویل را به حداقل رسانده است، سطح صدا در فن کویل هایسنس از 42 تا 56 دسیبل در ظرفیت های مختلف می باشد.

موتور فن کویل هایسنس

موتورهای به کار رفته در این محصول از نوع کم صدا با روغن کاری خودکار دارای خازن و تنظیم شونده در سه دور هستند که در ظرفیت های مختلف بسته به هوادهی از نوع تک شفت یا دوشفت استفاده می کنند.

گرید عایق بندی الکتروموتور فن کویل هایسنس B است. قدرت الکتروموتورهای به کار رفته در فن کویل هایسنس از 49 تا 300 وات در ظرفیت های مختلف است.

پروانه فن کویل هایسنس

فن در فن کویل هایسنس از نوع سانتریفیوژ فوروارد Front Bending است که از صفحات فولادی گالوانیزه با رعایت بالانس دینامیکی و استاتیکی بدون جوشکاری و پرچ تولید شده است. دوزینگ به کار رفته در فن کویل هایسنس از نوع فولادی گالوانیزه می باشد.

کویل در فن کویل هایسنس

موقعیت نصب کویل در فن کویل هایسنس به سمت جلو تغییر داده شده است و ضمن بهینه سازی طراحی و فواصل موجب عدم وجود فضاهای مرده و افزایش ظرفیت کویل و بهبود راندمان کویل گردیده است. کویل در فن کویل هایسنس از نوع مسی با فین های هیدروفیل Hydro Phile منحصر به فرد آلومینیومی استفاده کرده است که راندمان کویل را تا 15 درصد ضمن حفظ ابعاد قبلی تغییر داده است. حداکثر تحمل فشار آب کویل هایسنس 16 بار است. تمامی مدل های فن کویل هایسنس دارای کویل مسی سه ردیفه هستند.

درین فن کویل هایسنس

سینی درین فن کویل هایسنس از صفحه فلزی یکپارچه بوسیله پرس بدون جوشکاری تولید شده است و دارای شیب ملایم جهت سهولت و اطمینان از تخلیه و عدم تجمع و رشد باکتریها می باشد. سطح سینی درین به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی توسط لایه عایق PE بصورت پرس داغ یکباره به فلز چسبیده می شود. سایز لوله متصل شده به سینی درین در تمامی مدل های فن کویل هایسنس  3/4 اینچ است.

اتصال آب فن کویل هایسنس

اتصال به سیستم گردش آب در فن کویل هایسنس در تمامی ظرفیت ها معادل 3/4 اینچ است و توسط مهار به بدنه دستگاه محکم شده است تا در زمان نصب از محل های جوشکاری آسیب نبیند.

ورودی آب در این محصول  با استفاده از اتصالات طراحی شده برنجی انجام می شود که توزیع یکنواخت و کاهش افت فشار کویل و همچنین افزایش راندمان را سبب می گردد.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل هایسنس

فن کویل هایسنس در تمامی مدلها دارای 1 سال گارانتی می باشند.

منبع این مطلب بامین تهویه، تخصصی ترین وب سایت در زمینه تاسیسات کشور می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 9 - 1 محصول از 9)