کولر گازی تی سی ال

کولر گازی تی سی ال

آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه 1399/07/15 ساعت 11:01

کولر گازی تی سی ال در دو رنگ سفید و نقره ای با طرحی جذاب و در دو مدل کاملا متفاوت تولید می شود. 

کولر گازی تی سی ال به دلیل دارا بودن سیستم اینورتر باعث خنکی سریع تر اتاق گردیده و این دستگاه ( کولر گازی TCL ) قادر است به راحتی دمای اتاق را ثابت نگه دارد.

کولر گازی تی سی ال TCL Split Air condition

کولر گازی تی سی ال اینورتردار کم صدا بوده و همچنین به دلیل بهره گیری از سیستم تایمر خواب دارای محبوبیت بسیاری می باشد.

کولر گازی تی سی ال (TCL) توانایی تولید گرما حتی در دماهای محیطی بسیار پایین (1- درجه سانتی گراد) را دارا می باشد. استفاده از فن دور متغییر در ساخت کولر گازی تی سی ال (TCL) اینورتر دار سبب شده سرعت فن با توجه به قدرت کمپرسور قابل تغییر باشد.

گاز به کار رفته در کولر گازی تی سی ال TCL اینورتر 410 بوده  که سازگار با محیط  زیست است و هیچ گونه تخریبی به آن وارد نمی کند. به کار گیری از فیلتری با قابلیت ضد باکتری و بوگیر به نام فیلتر نانو سیلور (Nano Silver) در کولر گازی تی سی ال از مزیت های بارز این کولر گازی است.

کولر گازی تی سی ال دارای فین با پوشش طلایی است و هم چنین از رطوبت گیر مستقل و هوشمند در ساخت دستگاه کولر گازی استفاده شده است. آمپر پایین در هنگام راه اندازی دستگاه کولر گازی تی سی ال به دلیل بهره وری از سیستم اینورتر در کولر گازی است.

صرفه جویی در مصرف برق و همچنین راندمان بسیار بالا از مشخصات کولر گازی تی سی ال به شمار می آید.

از ویژگی های کولر گازی تی سی ال می توان به  قابلیت کارکرد در نوسانات ولتاژ برق (265-165) اشاره کرد که باعث دوام بیشتر پره ها و تمیزی آسان تر آنها می گردد.

کولر گازی تی سی ال

آسایش و صرفه جویی در مصرف انرژی در کولر گازی تی سی ال

به دلیل استفاده از تکنولوژی DC اینورتر، آمپر راه انداز کولر گازی تی سی ال بسیار کم و سرعت گردش کمپرسور به تدریج افزایش می یابد و بدین ترتیب کنترل دما ملایم تر شده تا باعث راحتی بیشتر مصرف کننده گردد و هم چنین به دلیل استفاده از تکنولوژی DC اینورتر دستگاه کولر گازی قادر به تنظیم سرعت و قدرت و موتور فن یونیت داخلی و خارجی (نوع پیشرفته DC ) می باشد. به همین علت کولر گازی تی سی ال مصرف انرژی کمتری دارد.

در کولرهای معمولی به دلیل عدم تنظیم سرعت بصورت پله ای آمپر راه اندازی 7/1 می باشد.

استفاده از تکنولوژی DC اینورتر، سبب شده  بازدهی نسبت به AC اینورتر تا 25 درصد افزایش و نسبت به  کولرهای گازی معمولی بازدهی تا 40% افزایش یافته است.

تنوع کاربرد

کنترل کننده کمپرسور DC اینورتر، از نوع موج سینوس 180 درجه کاملا پیشرفته می باشد که توان کولر گازی تی سی ال را به بیشتر از 97 درصد می رساند و این مسئله باعث افزایش بازدهی کمپرسور DC می گردد، همچنین فرکانس کارکرد کمپرسور بین 25 تا 88 هرتز می باشد که باعث می شود صدای کمپرسور کم شود.

بازدهی بالای کمپرسور DC به دلیل توان بیش از 97 درصدی دستگاه کولر گازی تی سی ال است که دست یابی به این میزان راندمان به دلیل کنترل کننده کاملا پیشرفته کمپرسور میسر شده که این کنترل کننده دارای موج سینوسی 180 درجه می باشد.

معرفی DC اینورتر

استفاده از DC اینورتر در دستگاه کولر گازی تی سی ال سبب کاهش چشم گیر مصرف انرژی و هزینه های آن می شود که از نظر اقتصادی مناسب است پس با خاطری آسوده از هوای مطبوع لذت ببرید.

نحوه ی عملکرد کولر گازی تی سی ال اینورتر در دمای پایین 

دستگاه های DC اینورتر بگونه ای طراحی شده اند که عملکرد یونیت خارجی را تنظیم می نمایند به این ترتیب کولر گازی تی سی ال اینورتر قادر است در  دمای 10- درجه سانتی گراد به آسانی تولید گرما کند ولی کولرهای گازی معمولی در فصل سرما به علت  یخ زدگی مبدل خارجی قادر به کارکرد نیستند.

موتور کولر گازی تی سی ال

شرکت TCL از موتورهای بدون زغال نوع DC که دارای تکنولوژی بسیار بالایی هستند در فن آوری  DC اینورتر بهره می برد. موتورهای کولر گازی تی سی ال دارای بازدهی بالایی هستند که علت آن به کار گیری از آهنربای دائمی در قسمت ثابت موتور است. در موتورکولر گازی تی سی ال اینورتردار مغناطیس هایی به روش علمی با عنصر کمیاب Nd (نئودیم) ساخته و تولید می شوند که نیروی لازم مغناطیسی را تامین می کنند. کاهش 25 درصدی مصرف انرژی موتورهای DC اینورتر نسبت به موتورهای اینورتر از نوع AC از دست آوردهای جدید می باشد.

کمپرسورهای پیشرفته کولر گازی تی سی ال اینورتر

گنجایش حجمی، بازدهی و سرعت گردش کمپرسور DC اینورتر کولر گازی تی سی ال TCL بسیار بالا بوده.

کارکرد کمپرسور با جریان حلقوی و فشار محفظه ای بسیار بالا است.

دقت زیاد از مشخصات کنترل کننده DC اینورتر است.

عملکرد دقیق با سیستم دیجیتال، نشتی بسیار کم و ارزیابی دقیق از وضعیت سیستم از توانایی های منحصر به فرد کمپرسور کولر گازی تی سی ال است.

لرزش کم و عمر بسیار طولانی کمپرسور بر طرفداران کولر گازی تی سی ال افزوده است.

تکنولوژی لایه روغن بر اثر اختلاف فشار 

اصطحکاک کمتر، صدای پایین تر و مصرف انرژی کمتر دستگاه کولر گازی تی سی ال به علت تشکیل یک لایه از روغن ما بین دیسک حلزونی ثابت و متحرک است که در اثر اختلاف فشار به وجود می آید که نتیجه آن کارایی بسیار بالا کولر گازی تی سی ال اینورتر است.

بازدهی بالا موتورهای DC 

یک موتور DC اینورتر با فرکانس 30-40 هرتز سبب تغییر سرعت کمپرسور با زمان عملکرد طولانی می شود به این علت بازدهی دستگاه کولر گازی تی سی ال اینورتر بسیار بالا است.

موتور فن DC جدید 

تنظیم سرعت موتور فن DC در 20 سرعت و با توجه به عملکرد سیستم اصلی صورت می گیرد به این ترتیب  فشار سیستم را در بهترین وضعیت حفظ می شود.در کولر گازی تی سی ال موتور فن در سرعت های پایین عملکرد موثرتری دارد و هم چنین عملکرد موتور فن جدید کولر گازی تا 40% بهبود یافته است.

مصرف انرژی بسیار کم 

کولر گازی تی سی ال اینورتر محصول گروه تحقیق و توسعه TCL به شکلی طراحی شده تا تضمین کننده کارایی مناسب و استاندارد صنعتی بسیار بالا کولر گازی باشد به طوری که قابل اطمینان در مصرف بهینه انرژی، حفاظت محیط زیست و کنترل هوشمند باشند.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی تی سی ال 

تمامی کولرهای گازی تی سی ال دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات می باشند.

منبع این مطلب بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 4 - 1 محصول از 4)