کولر گازی وستن ایر

کولر گازی وستن ایر

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/14 ساعت 16:17

کولر گازی وستن ایر westen Split Air Condition

کولر گازی وستن ایر در نوع دیواری و ایستاده تولید می شود. نوع دیواری کولر گازی سرد و گرم وستن ایر در دو مدل اینورتردار با چهار ظرفیت از 9000 تا 24000 و بدون اینورتر در 5 ظرفیت از 9000 تا 30000 بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

کولر گازی وستن ایر ایستاده در سه ظرفیت 36،000 و 48،000 و 60،000 از نوع بدون اینورتر با عملکرد سرد و گرم تولید می شوند.

کولر گازی وستن ایر

 کمپرسور کولر گازی وستن ایر

کمپرسور کولر گازی وستن ایر در نوع ایستاده کمپرسور کولر گازی وستن ایر در ظرفیت 36،000 از نوع روتاری و در ظرفیت های بالاتر از نوع اسکرال می باشد.

کمپرسور کولر گازی وستن ایر در نوع دیواری اینورتردار و بدون اینورتر از نوع روتاری است.

گاز مبرد کولر گازی وستن ایر

گاز مبرد کولر گازی وستن ایر ایستاده از نوع مبرد R22 و در نوع دیواری از نوع R410a است.

برق مصرفی کولر گازی وستن ایر

نوع برق مصرفی کولر گازی وستن ایر در نوع دیواری تماما از نوع تکفاز و در نوع ایستاده تنها در ظرفیت 36،000 از نوع تکفاز و در ظرفیت های بالاتر از نوع سه فاز است.

قابلیت های کولر گازی وستن ایر

کولر گازی وستن ایر دارای قابلیت کارکرد در دماهای مختلف از 5- تا 43 درجه در نوع سرد و گرم و دمای 52 درجه سانتی گراد در نوع سرد است. پوشش ضد خوردگی کولر گازی وستن ایر سبب شده است تا قسمت های خارجی کولر گازی وستن ایر از خوردگی محافظت شده و در برابر شرایط محیطی و رطوبت و ذرات معلق دچار خوردگی و پوسیدگی نشود.

قابلیت سرمایش و گرمایش قوی سبب می شود سرعت فن به سرعت 10 درصد بیشتر از حالت معمول برسد و درمدت زمان کمتری دمای محیط را کاهش دهد این حالت مصرف کننده در کمترین زمان به دمای دلخواه محیط می رسد.

قابلیت هدایت هوا در کولر گازی وستن ایر به چهار جهت بالا، پایین، چپ و راست بصورت اتوماتیک توسط ریموت کنترل دستی امکان پذیر است. پرتاب باد کولر گازی وستن ایر در حدود 15 متر است. کنترل هوشمند Wifi که بصورت آپشنال در کولر گازی وستن ایر قابل ارائه است با نصب اپلیکیشن مورد نظر روی تلفن همراه می توان به تنظیمات دستگاه دسترسی پیدا کرد و سیستم عیب یاب هوشمند را جهت نمایش کدهای خطا فعال نمود.

گرید انرژی کولر گازی وستن ایر

گرید انرژی کولر گازی وستن ایر در نوع دیواری A و در نوع ایستاده  و زمینی B می باشد. کولر گازی وستن ایر دارای حالت ECO یا بهینه است که با فعال کردن این سیستم میزان هوای خروجی با توجه به دمای تنظیمی توسط دور فن تنظیم می گردد و دمای محیط بصورت نسبی 2 درجه بالاتر از حد تنظیمی بالاتر رفته و انرژی مصرفی تا 20% کاهش می باد.انواع کولر گازی وستن ایر دارای نمایشگر دما بصورت LED روی پنل هستند که قابلیت فعال یا غیرفعال شدن دارند.

از امکانات دیگر کولر گازی وستن ایر می تواند به حالت خواب راحت ، فیلتر کاتالیت، یون نقره، ویتامین C (در نوع دیواری)، و فیلتر کاتیشن گیاهی ( در نوع دیواری اینورتر)، رطوبت زدایی مستقل، فین طلایی در کندانسور به جهت تبادل حرارت بیشتر، عملکرد گرمایش کمکی، حسگر چشمی تغییر وضعیت هوا (در مدل های دیواری)، قفل کودک، حالت تایمر، فیلترهای قابل شستشو، حالت اتو ری استارت (Auto restart) جهت روشن شدن خودکار در حالت قطع و وصل برق، قابلیت یخ زدایی و لوله های مسی با شیار داخلی جهت تبادل بیشتر حرارت و بازدهی بالاتر نیز اشاره کرد.

گارانتی دستگاه کولر گازی وستن ایر

گارانتی دستگاه کولر گازی وستن ایر شامل 62 ماه ضمانت کمپرسور و 24 ماه ضمانت قطعات می باشد.

نصب و راه اندازی کولر گازی وستن ایر

کولر گازی وستن ایر دارای 5 متر لوله و کابل فرمان رایگان به همراه دستگاه می باشد. نصب و راه اندازی دستگاه کولر گازی وستن ایر سریع و اسان و بصورت رایگان توسط پرسنل مجاز شرکت انجام می پذیرد.

منبع این مطلب بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 12 - 1 محصول از 12)