حوله خشک کن ایران رادیاتور

حوله خشک کن ایران رادیاتور

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/04/02 ساعت 10:02

حوله خشک کن ایران رادیاتور IRAN RADIATOR Towel Dryer

حوله خشک کن ایران رادیاتور در دو نوع رنگ سفید و پوشش کروم (شبیه به استیل) تولید می شوند. حوله خشک کن ایران رادیاتور از جنس استنلس استیل تولید نمی شود بلکه روکش و لایه پوششی آن کروم رنگ است.رادیاتور حوله خشک کن ایران رادیاتور به دو نوع آلومینیومی و فولادی تولید میشود که توسط لایه ی رنگ پوشش داده می شود. از حوله خشک کن های ایران رادیاتور میتوان در محیط های حمام، سرویس بهداشتی، استخرها و... استفاده کرد.

بازه حرارتی حوله خشک کن ایران رادیاتور

رادیاتور حوله ای ایران رادیاتور که در ۶ مدل تولید میشود دارای بازده ظرفیت از۴۳۵ تا۱۷۹۲ کیلو کالری بر ساعت است . در حمام های معمولی به اندازه ی هر متر مربع از فضای حمام میتوان از ظرفیتی معادل ۱۵۰تا۲۰۰کیلو کالری بر ساعت را در نظر گرفت که با این حساب حوله خشک کن ایران رادیاتور تا متراژ۱۱ متر مربع را تحت پوشش قرار می دهد.

ابعاد و اندازه ی رادیاتور حوله ای ایران رادیاتور

حوله خشک کن های ایران رادیاتور دارای آکس(فاصله بین لوله)معادل ۵۰۰ میلی مترو در برخی مدل ها ۳۵۰میلی متر هستند. ارتفاع حوله خشک کن ایران رادیاتور از ارتفاع حداقل ۵۹۰ تا حداکثر ۱۷۷۸ میلیمتر می باشد. بست های حوله خشک کن ایران رادیاتور در نصب روی دیوار باعث فاصله ای حدودأ ۶۰میلیمتر از دیوار می شوند و ضخامت خود و رادیاتور هم حدود ۳۱ میلی متر است که نهایتأ به مقدار ۹۱ میلی متر از سطح دیوار فاصله ایجاد میشود.

رادیاتور حوله ای ایران رادیاتور در مدل های رنگ سفید دارای مقطع مسطح و در نوع کروم دارای مقطع مسطح و منحنی است.

نصب حوله خشک کن ایران رادیاتور 

حوله خشک کن ها به صورت دیواری نصب میشوند در بسته بندی حوله خشک کن ایران رادیاتور درپوش، ماسوره، بست های مخصوص و پیچ و رولپلاک جهت نصب قرار گرفته است و برای نصب تنها به تهیه یک جفت شیر و زانو برای نصب به مدار لوله کشی نیاز است. حوله خشک کن ایران رادیاتور نیز بمانند رادیاتور ها پس از نصب جهت راه اندازی نیاز به هواگیری دارد تا جریان آبگرم در تمام مجاری آن برقرار گردد.

حوله خشک کن ایران رادیاتور در چهار گوشه دارای اتصال ۲/۱ اینچ است که می توان ورودی و خروجی را به هر کدام از آنها نصب نمود.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 19 - 1 محصول از 19)
  • 1
  • 1

کاتالوگ حوله خشک کن ایران رادیاتور