رادیاتور پنلی گرماخیز

رادیاتور پنلی گرماخیز

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:25

رادیاتور پنلی گرماخیز GARMAKHIZ PANEL RADIATOR

رادیاتور پنلی گرماخیز دارای علامت استاندارد ایران به صورت انواع بلوک تیپ 10P یک پلیت بدون کنوکتور ،تیپ 11 PK پنل با کنوکتور ،تیپ20PP دو پنل بدون کنوکتور تیپ 21PKP دو پنل و یک کنوکتور ،تیپ 22PKKP با دو پنل و دو کنوکتور و تیپ 33PKKPKP سه پنل و سه کنوکتور تولید و عرضه می شود. مدل های بدون کنوکتور رادیاتور پنلی گرماخیز قابلیت استفاده به عنوان رادیاتور بهداشتی را دارا می باشند.

رادیاتور پنلی گرماخیز دارای استاندارد های ISO18001-2007 ، ISO14001-2004 ، ISO-9001-2008 است.

ابعاد رادیاتور پنلی گرماخیز

رادیاتور پنلی گرماخیز به صورت سفارشی در ارتفاع از 30 تا 90 سانتی متر تولید می شود که به صورت معمول تنها نوع 60 سانتی متری آن که دارای آکس استاندارد (فاصله محل نصب لوله ها)50 سانتی متر می باشد تولید و عرضه می گردد. ضخامت رادیاتور پنلی گرماخیز در تیپ 11 معادل 49 میلی متر، در نوع 22 معادل 104 میلیمتر، در نوع 21 معادل 70 میلی متر و در نوع 33 معادل 160 میلی متر است.

رادیاتور گرماخیز در 8 طول مختلف از 60 تا 200 سانتی متر تولید می شود.

رنگ آمیزی و بسته بندی رادیاتور پنلی گرماخیز

رادیاتور پنلی گرماخیز پس از انجام مراحل برشکاری، فرم دهی و جوشکاری ورق و تولید پنل خام وارد مرحله شستشو و چربی زدایی می شود و سپس به وسیله فسفاته پوشش داده می شود. لایه فسفاته روی علاوه بر مقاوم کردن دستگاه نسبت به زنگ زدگی، سبب چسبندگی بیشتر رنگ بر روی رادیاتور نیز می شود.

لایه اول رنگ آمیزی به صورت غوطه وری در وان رنگ و لایه دوم که لایه نهایی است به صورت پودری الکترواستاتیک انجام می شود.

بسته بندی محصول به جهت حفظ رادیاتور در برابر ضربه های حین حمل، دارای پوشش های سخت پلاستیکی در چهار گوشه و لایه کارتن در اطراف و پوشش نایلونی حبابدار که تمام سطح را در بر گرفته است می باشد.

در داخل بسته بندی رادیاتور گرماخیز متعلقات نصب مانند بست های دیواری، پیچ و رولپلاک ، در پوش و ماسوره و... قرارداده شده است. شیر و زانویی جهت نصب به مدار لوله کشی به صورت مجزا برای هر بلوک باید تهیه گردد.

انواع رادیاتور پنلی گرماخیز

رادیاتور پنلی گرماخیز به دو صورت کنوکتور دار که استفاده معمول دارد و نوع بدون کنوکتور بهداشتی تولید می شود. رادیاتور پنلی بهداشتی دارای ظرفیت حرارتی پایین تر است و استفاده های بهداشتی دارد مانند استفاده در بیمارستان ها ،مهد کودک ها ، آزمایشگاه ها و... که باید از تجمع باکتری ها و عوامل آلودگی زا جلوگیری می کرد.

رادیاتور های بدون کنوکتور دارای قابلیت نظافت آسان هستند. تیپ 10 و تیپ 20 رادیاتور گرماخیز از نوع بهداشتی بدون کنوکتور هستند.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 32 - 1 محصول از 32)
  • 1
  • 1